0 0

Акції і новини

Акції підписатися: Instagram

Увага! Акція! Знижка на газові обігрівачі до 15%

Компанія Enders Україна починає Новий рік із приємного сюрпризу - знижок на три моделі вуличных обігрівачів! Ми даруємо всім бажаючим можливість відчути потужність Enders Rattan, оцінити стильний ..

При купівлі газових обігрівачів Event та Elegance - знижка на чохол -50%

Для правильного використання вуличних обігрівачів Enders Вам точно знадобиться захисний чохол. Саме тому ми вирішили зробити знижку на даний аксесуар в комплекті з обігрівачами Event та Elega..

Новини підписатися: Instagram

Що таке м'ясо. Частина 2

Що таке м'ясо. Частина 2

Наш щоденний раціон важко уявити без м'яса. Це не тільки дуже ситний, але і дуже смачний продукт. Нещодавно ми розповідали, який шлях проходить м'ясо до того, як ми побачимо його на прилавку і магазин..

10 ресторанів, де готують кращі стейки в світі. Частина 2

10 ресторанів, де готують кращі стейки в світі. Частина 2

Навіть якщо дуже любите гриль на газу і процес приготування завжди дарує тільки радість, іноді хочеться провести час в затишному ресторані. Не думати про гарніри і маринади, не бігти перевіряти готовн..

Що можна їсти перед сном

Що можна їсти перед сном

Нічні перекушування – вороги привабливої фігури. Але часто голод просто не дає заснути. Особливо, коли в холодильнику – ароматні котлети і шматок торта. Але насправді нічний перекус може бути без ш..

Який інфрачервоний обігрівач обрати: газовий або електричний

Який інфрачервоний обігрівач обрати: газовий або електричний

Обираючи інфрачервоний обігрівач для вулиці, в кінцевому результаті доводиться робити вибір між двома типами, в залежності від живлення: електрику або газ. Вони хоч і мають однаковий принцип дії, та в..