0 0

Пальник з системою TURBO ZONE® для кращих стейків

Інноваційні пальники з технологією Turbo Zone від компанії Enders з нагріванням до 400 ⁰С, що дозволяють готувати чудові стейки при високій температурі за короткий час.

Enders Turbo Zone: видатний смак і нові можливості!


Turbo Zone - запатентована зона збільшеною потужності робочої поверхні газового гриля від Enders. З Turbo Zone ви можете досягти температури до 400 ° С під кришкою гриля за короткий час. На професійних кухнях вже відомо про переваги цієї технічної інновації в газових грилях, так як в цій сфері вона давно належить до «золотого стандарту» в приготуванні м'ясних страв, і особливо стейків. Короткочасне і надзвичайно швидке підвищення температури моментально закриває пори м'яса. Це призводить до «ефекту Майяра», завдяки чому білки перетворюються в ароматизатори. Реакція Майяра (реакція сахароамінной конденсації) - хімічна реакція між білками і цукром, яка відбувається при нагріванні, коли у продукту виникає типовий запах, колір і смак приготовленої їжі.


Саме так створюються класичні і дуже популярні ароматні страви на грилі. Сильне короткочасне обсмажування стейка змушує рідину залишатися в м'ясі. Після цього стейк доводиться до повного приготування у власному соку при низькій температурі, наприклад, на полиці для підігріву Вашого гриля. Будь-то «англійський», «середній» або «добре прожарений» стейк - з турбо-зоною Enders, Ви легко отримаєте бажаний результат, навіть за відсутності великого досвіду роботи на газовому грилі. Турбо-зона Enders збільшує діапазон опцій Вашого газового гриля, виводячи приготування на більш складний і високий рівень. Тепер, не тільки м'ясо, але і безліч інших чудових страв, приготованих на грилі з турбо-зоною, зможуть зберегти соковитість і отримати винятковий смак і неперевершений аромат.


Вам не варто турбуватися про збільшення споживання газу в пальниках зі встановленою Турбо-зоною. Завдяки запатентованій технології економії газу Enders Economic Gas System, пальники обладнані турбо-зоною, споживають не більше газу, ніж звичайні конфорки гриля, які досягають температури до 250 °С.

Найкраще співвідношення ціни та якості серед конкурентів. Запатентована конфорка Turbo Zone встановлена ​​в сімействі газових грилів Kansas, а також в більш бюджетної серії - Monroe. На сьогоднішній день всі аналогічні рішення інших виробників будуть на порядок дорожче. Ми, в свою чергу, впевнені в тому, що якість і продуктивність газових грилів Enders неодмінно перевершать всі Ваші очікування!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук