0 0

Simple Clean – революційна технологія чищення гриля

 

Тримати газовий гриль і всі аксесуари до нього в чистоті – запорука надійної роботи техніки, а також – приготування смачних і корисних страв. Це правило широко відоме й не дивно. Існує маса правил і рекомендацій правильної чистки. Разом з цим, підказати який гриль вибрати вам зможуть частіше, ніж розповісти про чищення гриля. Це потрібно виправляти і сьогодні ми вам розповімо про технології Simple Clean.

Деякі «народні» методи очищення можуть бути більш-менш ефективними. Вони можуть очистити гриль, але в той же час – і принести шкоду вашому пристрою. Застосовувати пропонують найрізноманітніші засоби:

  • хімічні засоби (побутова хімія);
  • ручна очистка мочалкою і миючим засобом;
  • нагрів і чистка щіткою;
  • пропонується застосування кока-коли, соди, оцет, розчин аміаку.

У цих способах раціональної підказкою може бути хіба що порада чистити барбекю після використання, а не відкладати це на невизначений термін. Але крім можливості завдати шкоди газового грилю, ці методи вимагають значних зусиль і до категорії простих їх віднести складно.

Щоб зробити зручним не тільки процес приготування на грилі, але і догляд за ним, компанія Enders винайшла інтелектуальну чистку Simple Clean. Система працює завдяки кільком чинникам:

  • знімні частини гриля виготовлені з нержавіючої сталі. Матеріал має високий рівень стійкості до корозії, механічних пошкоджень, факторів зовнішнього середовища, хімічних речовин. У процесі приготування страв на грилі виділяється жир, але через високу щільність нержавіючої сталі і відсутності в ній пор, він залишається на поверхні матеріалу;
  • робоча зона розбирається без застосування спеціальних інструментів. Піддони для жиру, зйомні частини конфорок і бічні щитки знімаються і встановлюються за одну-дві хвилини;
  • зйомні частини грилів мають спеціальний розмір, який дозволяє помістити їх в будь-який посудомийній машині. Посудомийка працює, а ви можете цей час використати з більшою користю.

Переваги Simple Clean – очевидні. Найважливіше – це інновація. Адже продукція компанії Enders завжди йде в ногу з технічним прогресом. І всі наступні фактори повинні цьому відповідати.

Ми сподіваємося, що наш матеріал стане для вас корисною підказкою і ви не будете більше мучити себе і свій гриль «бабусиними» методами чищення.

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук