0 0

5 питань про газові обігрівачі (частина 2)

5 питань про газові обігрівачі (частина 2)

Часто у наших клієнтів виникає багато різних питань про роботу інфрачервоних вуличних газових обігрівачів. Раніше ми вже писали про це, а сьогодні продовжуємо тему і пропонуємо вашій увазі ще 5 поширених запитань/відповідей про наші ІК обігрівачі для вулиці.

Які головні переваги газового обігрівача?

  • Потужність. Від 2 до 4 кВт – це переважно потужність електричного обігрівача. Моделі на газу мають потужність від 4 до 14 кВт.
  • Мобільність. Ви зможете включити газовий обігрівач де завгодно, адже джерело енергії – завжди поруч. І навіть взяти з собою в подорож.
  • Безпека. У сиру погоду електричні обігрівачі стають небезпечні. І провід у дворі, особливо, якщо є діти, може створити незручності.

Як правильно зберігати обігрівач?

Для безпечного зберігання приладів фахівці радять придбати спеціальні чохли. Завдяки їм обігрівач буде захищений від пилу, вологи, комах, а також шкідливого впливу атмосферних опадів, які можуть вплинути на зовнішній вигляд і його роботу. Компанія Enders пропонує придбати разом з обігрівачами якісні захисні чохли від виробника.

Чи безпечно перебувати поруч із газовими обігрівчами дітям?

Вуличні газові обігрівачі ТМ Enders обладнані системою аварійного відключення. Якщо полум'я погаситься, завдяки запобіжному термоелементу відбувається блокування подачі газу з балона. А при падінні або навіть нахилі більше 45 градусів подача газу автоматично припиняється.

Великого балона з паливом зазвичай вистачає на 16-36 годин роботи обігрівача без перебоїв. Що робити, коли газ закінчиться?

На газовій автозаправній станції можна легко і просто заправити балон. Однак треба дотримуватися кількох важливих правил:

  • не заправляйте балон більш ніж на 80% його обсягу. Вільний простір необхідний для утворення так званої «повітряної подушки»;
  • після згоряння газу в балоні залишається газолін. Цей рідкий конденсат накопичується і займає простір в балоні. Тому після 3-4 заправок треба відкрити вентиль, нахилити балон і злити газолін.

Використання вуличного газового обігрівача взимку: фантастика чи реальність?

Так, це цілком можливо. Однак варто знати один маленький секрет: балон потрібно заправляти спеціальною «зимовою» сумішшю газу. Її особливість – інше співвідношення пропану і бутану, ніж у літній. А ще важливо підтримувати плюсову температуру самого балона. Для цього можна використовувати такі аксесуари:

  • термочохли, які виготовляють зі спеціальних матеріалів, що утримують тепло. Завдяки їм можна зберегти тепло і захистити балон від холоду (навіть при -10 С).
  • так звані «гріють сорочки» – вони працюють за таким же принципом, як і тепла підлога. Це електричні обігрівачі, які мають вбудований термоелемент і можуть обігрівати балон навіть при температурі понад 20 градусів морозу.

А ще компанія Enders пропонує для деяких моделей обігрівачів додатковий аксесуар – ізорефлектор, який значно покращує тепловіддачу.

Залишилися питання? Зверніться до консультантів компанії Enders по телефону (044) 225 86 10. Ми допоможемо Вам вибрати найкращий обігрівач!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук