0 0

Комплект: газовий шланг 80 см під різьбу 1/4", редуктор 50 мбар для підключення обладнання до газового балону

0 відгуків

 

Газові грилі та обігрівачі виробництва компанії Enders завжди комплектуються всім необхідним для максимально простого монтажу, в тому числі шлангом і редуктором (регулятором тиску). Таким чином, для роботи газового обладнання Enders, Вам потрібен лише заправлений газовий балон. А для клієнтів у яких є газова техніка інших виробників, яка не укомплектована редуктором і шлангом, у нас є набори для підключення її до газових балонів. Редуктор для газового балона - це універсальний стабілізатор тиску, який є незамінною частиною газового обладнання. Тиск на виході з газового балона ненормований і залежить від різних чинників, тому між газовим обладнанням та газовим балоном, сполученим газовим шлангом, ставиться редуктор (регулятор тиску газу). Більшість газових приладів працює на фіксованому тиску і для того, щоб тиск газу на виході з балона відповідало тиску на вході в прилад, ставиться газовий редуктор, що знижує тиск до необхідного рівня. Набір, в комплекті якого є регулятор газу (редуктор) і якісний шланг, забезпечить надійне підключення за допомогою накидної гайки з нержавіючої сталі. Такий шланг підключається прямо в редуктор без додаткових перехідників, хомутів та інших елементів. Редуктор володіє виходить рівнем тиску в 50 мбар. Важливо, щоб виходить тиск редуктора відповідало необхідному тиску газового приладу, що, як правило, описано в технічної документації, що поставляється разом з обладнанням.

  У будь-якому випадку, перед покупкою, радимо проконсультуватися з нашими фахівцями.

Розгорнути опис
Артикул: Y0080027
Комплект: газовий шланг 80 см під різьбу 1/4", редуктор 50 мбар для підключення обладнання до газового балону
Особливості Комплект: газовий шланг 80 см під різьбу 1/4", редуктор 50 мбар для підключення обладнання до газового балону
  • У наборі: редуктор, шланг з накидними гайками 1/4" з лівою різьбою
  • Всі компоненти європейського виробництва
  • Служить для підключення газового балона LPG (пропан-бутан)
  • Редуктор (50 мбар, IGT, Данія)
  • Шланг (80 см) з накидними гайками (6,3 мм, FITT S.p.A., Італія)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Доставка по всій Україні:

Нова Пошта, 1-2 дня з моменту оформлення замовлення

По Києву:

Понеділок - П'ятниця 11:00 - 19:00
Сб, Нд - вихідний
  • 811 грн
На складі

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ ТОВАРИ

СХОЖІ ТОВАРИ

* Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни в конструкцію і характеристики товару для поліпшення його технологічних та експлуатаційних якостей. Всі зображення представлені виключно з метою ознайомлення. Комплектація, колір, зовнішній вигляд і інші параметри товару можуть незначно відрізнятися від зазначених на сайті.

** Гарантія для приватного використання - 2 роки з моменту покупки, гарантія для комерційного використання - 1 рік з моменту покупки.