Набір для підключення обладнання до газового балона (редуктор 30 мбар і шланг 80 см)
Газові грилі та обігрівачі виробництва компанії Enders завжди комплектуються всім необхідним для максимально простого монтажу, в тому числі шлангом і редуктором (регулятором тиску). Таким чином, для роботи газового обладнання Enders, Вам потрібен лише заправлений газовий балон. А для клієнтів, у яких є газова техніка інших виробників, які не укомплектована редуктором і шлангом, у нас є набори для підключення її до газових балонів. Редуктор для газового балона - це універсальний стабілізатор тиску, який є незамінною частиною газового устаткування. Тиск на виході з газового балона ненормований і залежить від різних чинників, тому між газовим обладнанням та газовим балоном, сполученим газовим шлангом, ставиться редуктор (регулятор тиску газу). Більшість газових приладів працює на фіксованому тиску і для того, щоб тиск газу на виході з балона відповідало тиску на вході в пристрій, ставиться газовий редуктор, що знижує тиск до необхідного рівня. Процес монтажу відбувається без особливих складнощів за допомогою хомутів, що входять в комплект набору. Редуктор володіє виходить рівнем тиску в 30 мбар. Важливо, щоб виходить тиск редуктора відповідало необхідному тиску газового приладу, що, як правило, описано в технічної документації, що поставляється разом з обладнанням.
У будь-якому випадку, перед покупкою, радимо проконсультуватися з нашими фахівцями.
- У наборі: редуктор, шланг, хомути
- Шланг: вн. діаметр - 10 мм, довжина - 80 см
- Всі компоненти європейського виробництва
- Служить для підключення газового балона LPG (пропан-бутан)
- Редуктор (1 шт): 30 мбар | 1,5 кг на годину | GOK, Німеччина
- Шланг (1шт): 80 см | Ø 10мм | Польща
- Хомут черв'ячний (2 шт): Ø 8-16 см | Іспанія
Нова Пошта, 1-2 дня з моменту оформлення замовлення
По Києву:
- 880 грн

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ ТОВАРИ
880 грн
- Редуктор (1 шт): 30 мбар | 1,5 кг на годину | GOK, Німеччина
- Шланг (1шт): 80 см | Ø 10мм | Польща
- Хомут черв'ячний (2 шт): Ø 8-16 см | Іспанія
СХОЖІ ТОВАРИ
940 грн
- Редуктор (1 шт): 30 мбар | 1,5 кг на годину | GOK, Німеччина
- Шланг (1шт): 80 см | Ø 10мм | Польща
- Штуцер 1/2" (1 шт): Ø різьби 18,632 мм | Ø 10 мм | Україна
- Хомут черв'ячний (2 шт): Ø 8-16 см | Іспанія
5 580 грн
- Об`ем: 24,5 л
- Висота: 583 мм
- Діаметр: 310 мм
- Маса порожнього балона: 5.3 кг
- Випробувальний тиск: 3 МПа (~30 атм)
- Робочий тиск: 1,6 МПа (~16 атм)
- Тип вентиля: G.4/G.12 із запобіжним PRV клапаном
- Тиск розриву: 130 атм (бар)
- Діапазон робочих температур: -40 - +65°C
1 085 грн
- Редуктор (50 мбар, IGT, Данія)
- Шланг (80 см) з накидними гайками (6,3 мм, FITT S.p.A., Італія)
2 815 грн
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Матеріал ручок: нержавіюча сталь
- У комплекті: алюмінієвий кейс, щипці, лопатка, кисть, вилка, 8 шампурів для кукурудзи
- Виробництво: Enders, Німеччина
1 200 грн
- Довжина: 30 см
- Колір: чорний
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Ніжки: неодимовий прогумований магніт
- Виробництво: Enders, Німеччина
1 515 грн
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Товщина металу: 2 мм
- У комплекті: шампура (6 шт), підставка
- Виробництво: Enders, Німеччина
* Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни в конструкцію і характеристики товару для поліпшення його технологічних та експлуатаційних якостей. Всі зображення представлені виключно з метою ознайомлення. Комплектація, колір, зовнішній вигляд і інші параметри товару можуть незначно відрізнятися від зазначених на сайті.
** Гарантія для приватного використання - 2 роки з моменту покупки, гарантія для комерційного використання - 1 рік з моменту покупки.